Aluminiowy grzejnik

Aluminiowy grzejnik

Produkujemy różne chłodnice samochodowe i ciężarowe, takie jak chłodnice aluminiowo-plastikowe, wszystkie chłodnice aluminiowe, chłodnice do samochodów ciężarowych, intercoolery, chłodnice oleju, chłodnice do maszyn inżynieryjnych, chłodnice skrzyni biegów, chłodnice do traktorów, chłodnice do kombajnów, wysokociśnieniowe chłodnice olejowe płetwowe, takie jako chłodnica generatora, chłodnica EGR, chłodnica hydrauliczna itp. Możemy produkować chłodnice o wysokiej stabilności i specjalnej wydajności na eksport, a także możemy zaprojektować grzejniki zgodnie z wymaganiami klienta.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Zadaniem aluminiowego grzejnika jest odprowadzanie ciepła. Woda chłodząca absorbuje ciepło w płaszczu wodnym, przepływa do chłodnicy i oddaje ciepło, a następnie powraca do płaszcza wodnego w celu cyrkulacji w celu uzyskania regulacji temperatury. Stanowi integralną część silnika samochodu. Całkowicie aluminiowy grzejnik składa się głównie z rdzenia chłodnicy, rur chłodnicy, żebra i zbiornika.


2. parametr produktu (specyfikacja)

Nazwa produktu Aluminiowy grzejnik
Marka Dostosowane
Uszczelka Pudełko + drewniana skrzynka
MOQ 50szt
Rozmiar rdzenia Dostosowane
Próba Zaakceptować
Dostawa 12m


3. funkcja produktu i zastosowanie

Całkowicie aluminiowy grzejnik jest odporny na korozję i ma długą żywotność. Na powierzchni materiału ze stopu aluminium można utworzyć grubą i stałą warstwę tlenku, która może być używana przez długi czas do ogrzewania wody o pH ≤ 9 lub w chłodnicy samochodowej, a także można stosować wszystkie grzejniki aluminiowe ze specjalną obróbką powierzchni w różnych pH - 12 Długotrwałe użytkowanie materiału. Ponadto cały grzejnik aluminiowy może być obrabiany różnymi obróbkami powierzchni, z różnymi kolorami, bez połączeń lutowanych, mocną dekoracją, pięknym i trwałym i może spełnić indywidualne wymagania ludzi.
Ponieważ wytrzymałość właściwa i sztywność właściwa stopu aluminium są znacznie wyższe niż miedzi, żeliwa i stali. Całkowicie aluminiowy grzejnik może wytrzymać wystarczające ciśnienie, siłę zginania, siłę rozciągającą i siłę uderzenia, nawet w przypadku małej grubości i nie zostanie uszkodzony podczas przenoszenia, instalacji i użytkowania.
Obecnie wszystkie chłodnice aluminiowe są najczęściej używane w niektórych samochodach wyścigowych, motocyklach, samochodach latynoskich i niektórych staromodnych samochodach.


4. często zadawane pytania:

P: Dlaczego możemy Cię wybrać?
Odp.: Możemy zapewnić szybką reakcję, krótki czas realizacji i konkurencyjną cenę.
P: Ile masz sztabów w swojej fabryce?
Odp.: Mamy ponad 180 pracowników, 10% to starsi technicy.
P: W jaki sposób sprawiasz, że nasz biznes jest długotrwały i dobry?
Odp.: Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści.
Gorące tagi: Cały grzejnik aluminiowy, dostosowany, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty