Maszyna do testowania wycieków powietrza

Maszyna do testowania wycieków powietrza

Na rynku jest wiele marek maszyn do badania szczelności, więc jak wybrać maszynę do badania szczelności? Która maszyna do badania szczelności powietrza jest dobra? W rzeczywistości dla wielu klientów ten problem jest bardzo oczywisty przy wyborze maszyny do badania szczelności powietrza. Poniżej znajduje się podsumowanie wiedzy dotyczącej działania testera szczelności.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do produktu

Pierwsza to czułość: ważna część maszyny do badania szczelności powietrza. Maszyna do badania wycieków powietrza musi mieć wysoką czułość, aby wykrywać małe nieszczelności i mieć odpowiednie wymagania dotyczące systemu. Maszyna do badania wycieków powietrza musi mieć małe wykrywanie nieszczelności i szybkie metody wykrywania.
Druga to niezawodność: wybierając maszynę do badania szczelności, użytkownik musi jej zaufać. Po drugie, urządzenie do badania szczelności powietrza musi być poprawne dla rzeczywistych alarmów, ponieważ będzie to miało bezpośredni wpływ na codzienne użytkowanie i działanie.
Po trzecie, dokładność: maszyna do badania szczelności powietrza jest wymagana do dokładnego obliczenia lokalizacji i liczby wycieków, a także musi być skuteczna i wolna od błędów.
Wreszcie, jest to wrażliwe na czas: nawet w przypadku awarii maszyna do badania szczelności powietrza może nadal działać. Np. W przypadku awarii czujnika wykrywacza szczelności system powinien natychmiast wykryć awarię i kontynuować pracę.


2. Praktyczne zastosowanie

Tester szczelności helu jest ważniejszy dla poprawy wydajności produkcji i skrócenia czasu testu. Dla nas, aby zapewnić dobrą wydajność produkcji, w rzeczywistości, jeśli znajdziemy duży wyciek, jest to w rzeczywistości poważniejszy problem. W odpowiedzi na te problemy efekt wykrywania nieszczelności naszego detektora wycieku helu jest bardziej znaczący.
Przy użyciu maszyny do badania szczelności helu wystarczy kilka minut, aby przywrócić hel do rozsądnego poziomu, aby można było wznowić test. W związku z tym możemy faktycznie stwierdzić, że w celu zmniejszenia wpływu dużych nieszczelności ustalono pełne ciśnienie próbne w jednym etapie, a także ustalono względnie całkowite stężenie. Użyj technologii tłumienia powietrza, aby wykryć spektrometrię mas helu.
Kiedy używamy maszyny do badania szczelności helu do testowania z dużą prędkością, bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na skrócenie czasu testu. Jeśli jednak chcesz wykonać tę operację, może być konieczne wykonanie pewnych czynności, takich jak zmniejszenie objętości testowej, czyli wypełnienie luki i zapewnienie najmniejszej objętości rury. Dodatkowo musimy zwrócić uwagę na płukanie azotem. , Ale tutaj odgrywa większą rolę w szybkim automatycznym przetwarzaniu produktów i automatycznych połączeniach.
Maszyna do badania szczelności helu musi zwracać uwagę na wykrywanie narzędzi i rurociągów. W formach i orurowaniu jesteśmy przyzwyczajeni do tworzenia cewek testowych i ważniejszej części zaopatrzenia w hel. Upewnij się, że dla określonych nieszczelności wykonywany jest test wyższego progu szczelności. Oznacza to, że uszczelnienia inżynieryjne, zwłaszcza uszczelnienia złożone, są bardzo ważne dla maszyny do badania wycieku helu.


3. często zadawane pytania:

P: Czy możemy użyć naszego LOGO i projektów?
Odp.: Tak, oferujemy usługi ODM i OEM.
P: Jakakolwiek gwarancja na towar?
Odp.: Zwykle oferujemy roczną gwarancję przy dostawie, z wyjątkiem sztucznych uszkodzeń
P: Jaki jest czas realizacji masowej produkcji?
Odp.: Zwykle w przypadku nowych form zajmuje to 15-20 dni;
po potwierdzeniu, 25-30 dni na produkcję masową, jest to oparte na zamówieniu i wymaganiach
Gorące tagi: Maszyna do testowania wycieków powietrza, dostosowana, Chiny, rabat, jakość, dostawcy, bezpłatna próbka, producenci, oferta cenowa, roczna gwarancja

wysłać zapytanie

związane produkty