Założona w 2007 roku firma Nanjing Majestic Auto Parts Co., Ltd. zajmujemy się produkcją, eksportem i dostarczaniem szerokiej gamy produktów automatycznego układu chłodzenia, takich jak rura chłodnicy, rurka chłodnicy międzystopniowej, rurka chłodnicy oleju i chłodnica, chłodnica międzystopniowa, chłodnica oleju i wiele innych.

 

Od ponad 10 lat Majestic jest pionierem w branży w zakresie projektowania i produkcji chłodnic aluminiowych, dostarczając wymiennik ciepła klientom z branży handlowej i OEM wysokiej jakości, konkurencyjnych cenowo rozwiązań spełniających ich wymagania w zakresie chłodzenia. Pracujemy ze zdecydowanym i pozytywnym podejściem, co pomaga nam w zapewnieniu satysfakcji klienta. Przedmioty te mogą być używane w różnych branżach, takich jak motoryzacja, przemysł, przemysł stoczniowy, cukrownictwo, pakowanie, nawigacja, formy itp.

 

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie poprzez badania i rozwój produktów systemów wymienników ciepła oraz zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elementy do wielu różnych zastosowań. Prowadzimy szeroko zakrojone badania i ankiety w naszej jednostce badawczo-rozwojowej i dokładamy wszelkich starań, aby wprowadzać innowacje w zakresie lepszej gamy produktów. Ponadto przeprowadzone inspekcje i ankiety pomagają nam w doskonałym projektowaniu i opracowywaniu nowych produktów.

 

Ponadto nasza fabryka posiada certyfikat ISO/TS16949. I mamy zaawansowany i kompleksowy sprzęt, taki jak piec do lutowania, maszyna Fin, maszyna do montażu rdzenia ect. Nasz zespół wydajnych pracowników jest dobrze zorientowany w całym procesie produkcyjnym i innych powiązanych zadaniach, dzięki czemu rozszerzamy naszą działalność na cały świat. Ponadto dążymy do osiągnięcia maksymalnej satysfakcji klienta i przestrzegania najnowszych standardów etycznych, które doprowadziły nas do osiągnięcia nowych wyżyn sukcesu.